Kaan Yıldırım ve Hadise çifti barıştı!

Kaan Yıldırım ve Hadise çifti barıştı!

Hekimoğlu‘ dizisinde Mehmet Ali karakterine hayat veren başarılı oyuncu Kaan Yıldırım ve şarkıcı Hadise ilişkilerini noktalama kararı almıştı. Ünlü çiftten hayranlarına sevindiren haber geldi. 5 günlük ayrılığa dayanamayan Kaan Yıldırım ve Hadise barışarak ilişkilerine bir şans daha vermeye karar verdi.

Yılbaşında ekrana gelecek olan ‘O Ses Türkiye‘ yılbaşı Özel programında jüri koltuğunda oturacak olan ünlü şarkıcı Hadise ve oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım’dan hayranlarını üzen bir haber gelmişti. Aşk yaşamaya başlamalarıyla 2020 yılına damga vuran Kaan Yıldırım ve Hadise ayrılık haberleriyle de gündemde bomba etkisi yaratmıştı.


Şarkıcı Hadise, Instagram hesabından yayınladığı bir paylaşım ile sevgilisi Kaan Yıldırım ile olan ilişkisini noktaladığını duyurmuştu. Kaan Yıldırım, Hadise’nin ayrılık açıklamasına ilişkin sessizliğini korurken yakın çevresine ‘Biz evlenecektik. Hadise fevri davrandı’ dediği öğrenildi. İkili arasında aşk krizi yaşanırken ilişkileri hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Posta’nın haberine göre 15 Aralık’ta elinde çiçekle Hadise’nin Maslak‘taki evine gitti. Çift geceyi birlikte geçirip sorunlarını çözdü. Hadise, barışmanın ardından sevgilisinin evine geri döndü.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir