Izabel Goulart ile Neymar’ın yasak aşk fotoğrafı ortaya çıktı!

Izabel Goulart ile Neymar’ın yasak aşk fotoğrafı ortaya çıktı!


PSG‘nin eski kalecisi Kevin Trapp‘ın nişanlısı model Izabel Goulart ile Fransız ekibinin süper yıldızı Neymar‘ın yasak aşk fotoğrafları ortaya çıktı. Paris‘te bir restoranda yemek yiyen ikili yemek sonrası restorandan birlikte ayrılırken, aylar önce çıkan dedikodular belgelenmiş oldu.

PSG‘nin Brezilyalı süper yıldızı Neymar‘ın, eski takım arkadaşı Kevin Trapp‘ın nişanlısı Izabel Goulart ile yaşadığı yasak aşk fotoğrafları ortaya çıktı. Bir süredir ünlü model Natalia Barulich ile aşk yaşayan Neymar ile Goulart‘ın yasak aşk yaşadığına dair ilk iddialar Temmuz ayında ortaya atılmış ancak Brezilyalı futbolcunun Barulich ile ilişkisinin başlamasının ardından dedikodular sona ermişti.


BİRLİKTE YEMEK YEDİLER

İtalyan basınında yer alan haberlere göre; Neymar ve Goulart gizlice görüşmeye devam etti. Son olarak pandemi nedeniyle kısıtlamalar olmasına rağmen Paris’teki ünlü bir restoranda yemek yiyen ikili, yemeğin ardından restorandan birlikte ayrıldılar. Izabel Goulart ile Neymar arasındaki yasak aşkın fotoğrafları ortaya çıktıFotoğrafları basına yansıyan Neymar ile Goulart’tan konuyla ilgili bir açıklama gelmezken, Kevin Trapp‘ın nişanlısı Izabel Goulart hakkında çıkan bu iddialara nasıl tepki vereceği merak konusu oldu.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir