İrem Derici’den ihanet itirafı: Ben de aldattım…

İrem Derici’den ihanet itirafı: Ben de aldattım…


Hasan Can Kaya’nın ‘Konuşanlar’ programına konuk olan ünlü şarkıcı İrem Derici, ‘ihanet’ itirafında bulundu. ‘Ben de aldattım, hepsini değil ama‘ diyen İrem Derici, ‘Evliliğimde ya da uzun ilişkimde böyle bir şerefsizlik yapmadım‘ itirafında bulundu.

YouTube‘da yayınlanan ‘Konuşanlar‘ programıyla geniş bir hayran kitlesine ulaşan komedyen Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalı‘nın yeni platformu Exxen‘de yayın yapmaya başladı. Kaya’nın son konuğu ise ünlü şarkıcı İrem Derici oldu. Her söylediği ve yaptığıyla adından söz ettiren İrem Derici, özel hayatı hakkında yaptığı itiraflarla şaşırttı. Sevgililerini aldattığını itiraf eden ünlü şarkıcı, ‘Ben de aldattım. Psikolojik şiddet çok garip bir şey. Öyle bir şey diyor ki, hıncımı alamıyorum. Gidiyorum aldatıyorum ama haberi de olmuyor. Ne yapmış oluyorum şimdi? Hepsini aldatmadım ama. Evliliğimde ya da uzun ilişkimde böyle bir şerefsizlik yapmadım. Ne zaman aldatsam, 3 ila 5 iş günü arasında o ilişki bitti‘ dedi.

Irem Derici, pandemi sürecinde sosyal medyada çok fazla vakit geçirdiğini de söyledi: ‘Mart ayından bu yana en büyük keyfim, ‘keşfet’te adam beğenmek. 30 adam beğeniyorum, kenara atıyorum. Ertesi gün ‘o beni basına söyler’, ‘bu sabahına beni eve yollar’ diye diye eliyorum, elde kalıyor sıfır.‘ Ünlü şarkıcı ayrıca sosyal medyada sahte hesaplar açtığını da anlattı: ‘Çok sahte hesabım var. Birinde Trabzon’da yaşayan 26 yaşında bir kızım. Kedim de var, adı Fısfıs. Muhabbet ediyorum takipçilerimle.

İrem Derici, yaptırdığı estetiklerden bahsederken şöyle dedi: ‘Her yerim yapma, dudaklarım değil. Biri geçen Ekşi Sözlük’te ‘Kötü açılmış cips paketi gibi ağzı var’ yazmış. Ne kadar doğru bir yorum. Muhteşem değil mi?’ Programa izleyici olarak katılan Sevcan Orhan internette sivilce sıkma videoları izlemekten keyif aldığını söyleyince, İrem DericiBenim de en çok sevdiğim şeydir. Kardeşimin sırtındakileri sıkarım‘ dedi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir