İrem Derici’den Demet Akalın’a gönderme!

İrem Derici’den Demet Akalın’a gönderme!


Ünlü şarkıcı İrem Derici, önceki gün Bebek sahilinde görüntülendi. Boğaz havası alan şarkıcı ayaküstü gazetecilerle sohbet etti. Derici, geçtiğimiz günlerde canlı yayında ‘İnsan bir erkeğin gücünü istiyor‘ diyen Demet Akalın‘a gönderme yaparak ‘Cabbar bir kadınım her şeyi tek başıma yaparım‘ dedi.

İrem Derici, Bebek sahilde objektiflere yansıdı. Şarkıcı, “İş yok güç yok daralıyorum evin içinde, çıkıp geziyorum sahilde. Kulaklığımı da takıyorum” dedi. Derici, “Benim gönlüm mahalle hayatında oturmakta ama biliyorsunuz malum bir sapık olayı oldu. O yüzden güvenlikli siteye taşındım ama mahalle ortamını seviyorum” diyerek, bir süre daha güvenlikli yerde oturmak zorunda kalacağını sözlerine ekledi. 33 yaşındaki İrem Derici, “Yaşadığınız olaydan sonra korktuğunuz oluyor mu?” sorusuna, “Niye korkayım canım, insanlar benden korksun. O olayda da korktuğum yoktu ama suyu çıktığı için mahkemeye taşındı” yanıtını verdi.


İrem Derici, “Erkeğin gücüne ihtiyaç duyuyor musunuz?” sorusuna ise, “Hiçbir erkeğin gücüne ihtiyaç duymuyorum. Yolda arabam bozulursa da yol yardım çağırırım. Benim hayatıma giren erkeklerin yeter artık bırak birazda ben yapayım dedikleri oldu” dedi. Şarkıcı, sözlerine; “Cabbar bir kadınım her şeyi tek başıma yaparım. Fiziksel güç hariç, kadınların erkeklerden bir farkı olduğunu görmüyorum. Bende skandal yok bu aralar. Bundan sonra evlilikte yok” diye devam ederek Demet Akalın’a gönderme yaptı.


Öte yandan geçtiğimiz haftalarda ‘Demet ve Alişan ile Sabah Sabah‘ programında konuşan Demet Akalın, kadınların bir kocasının olmasının iyi bir şey olduğunu ve erkek gücünün önemini anlatmıştı. Akalın’ın, “Bir gün arkadaşımla arabada giderken lastik patladı, takır takır jantın üstünde gidiyoruz. Durduk ve ben hemen kocamı aradım. Mesela o arayamadı. İnsan bir erkeğin gücünü istiyor” demesi tepki çekmişti.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir