İmamoğlu, Galatasaray-Kayserispor maçı sonrası açıklamalarda bulundu

İmamoğlu, Galatasaray-Kayserispor maçı sonrası açıklamalarda bulundu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Galatasaray-Kayserispor karşılaşmasını tribünden takip etti. İmamoğlu maç sonu yaptığı açıklamada, “Türk futbolu adına güzellikler olsun istiyorum. Bugün de Galatasaray maçındaydık. Sporla, kulüplerle her yerde olacağız. Şehirle bütünleşmenin kuvvetli bir bağını yakalayacağız.” dedi.

Spor Toto Süper Lig’in 29’uncu haftasında Galatasaray sahasında İstikbal Mobilya Kayserispor‘u 3-1 mağlup etti. Karşılaşmayı tribünden takip eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, mücadelenin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

“ÇOK KEYİFLİYDİM GALATASARAYLI TARAFTARLARININ ARASINDA”

Galatasaray’ın iyi bir skor aldığını aynı zamanda Kayserispor’un da iyi mücadele ettiğini belirten İmamoğlu, “Türk futbolu adına güzellikler olsun istiyorum. İstanbul’da özellikle 3 büyük takım Türk futbolunun lokomotifi. Bugün de Galatasaray maçındaydık. Galatasaray, iyi bir skorla maçı bitirdi. Kayserispor’da iyi mücadele etti. Bir tarafı da centilmenlikle devam eden bir maçtı. Güzel, sadece tezahürat, alkış var. Hep böyle olsun. Sahalar mutlu olsun. Toplum mutlu olsun. Spor; mutluluk, sevinçtir, barıştır. Aynı zamanda enerjidir. Onu almaya geldim. Çok da keyifliydim Galatasaraylı taraftarların arasında. Güzel anılar aldık. Bundan sonra biz sahalarda olacağız. Sporla, kulüplerle her yerde olacağız. Şehirle bütünleşmenin kuvvetli bir bağını yakalayacağız” diye konuştu.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir