İkimiz de çocuk istiyoruz ama…

İkimiz de çocuk istiyoruz ama…

Oyuncu Kadir Doğulu‘dan samimi açıklamalar…

İşte Kadir Doğulu’nun açıklamalarından satır başları…


Ben geçmişimi unutmadım. Geçmiş demek bu gün demek, geçmişi unutmuyoruz da takılmıyoruz da… Garsonluk yaptığımız dönemlerde bunu aleyhimizde kullanmaya çalışmışlardı. Beni bu mesleği küçümsemeleri üzdü. Biz Neslihan‘la genelde rahat edeceğimiz yerlere gidiyoruz. Ben atıcılıkla ilgileniyorum, bunu otellerde yapamam. İkimizde enstrüman çalıyoruz ve köpeklerimiz var… Bir gün Neslihan dedi ki ‘Manzaraysa manzarayı, doğaysa doğayı kendimiz belirleyelim. ‘ Daha önce Neslihan’la kampta yapmıştık çok sevmişti sonra karavan almaya karar verdik.


2. Sayfa programına açıklamalarda bulunan Kadir Doğulu sözlerine şöyle devam etti; Yanımızda eşyalarla gidiyoruz, çöp poşeti de oluyor, kendi çöpümüzü topluyoruz bir bakıyoruz etrafta da çöp var. Onları da topluyoruz… Bu yaz da karavanla tatil yapacağız. Hem Türkiye‘de hem de Yunanistan‘a gideceğiz.


Çıkan dedikodulara nazar olarak bakıyoruz. Gün aşırı çıkıyor bunlar. Bak diyorum ‘bugün sen beni terk etmişsin, bir başka gün ben…‘ nazarlık diye bakıyoruz.


İkimiz de gönülden çocuk istiyoruz… İkimiz de şükürler olsun sağlıklıyız ama onun da bir anı demi var o anın gelmesini bekliyoruz…

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir