Huysuz Virjin olarak tanınan Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti!

Huysuz Virjin olarak tanınan Seyfi Dursunoğlu hayatını kaybetti!

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan 87 yaşındaki Seyfi Dursunoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Rahatsızlığı nedeniyle 15 gündür Kadıköy‘deki özel bir hastanede tedavi gören Seyfi Dursunoğlu‘nun son 3 gündür ise yoğun bakımda olduğu öğrenildi. Seyfi Dursunoğlu’nun vefat nedeni ise hastaneden yapılan açıklamayla belli oldu.

Huysuz Virjin karakteriyle tanınan usta sanatçı Seyfi Dursunoğlu bir süredir tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Seyfi Dursunoğlu’nun ölüm nedeni de belli oldu.


15 GÜNDÜR TEDAVİ GÖRÜYORDU

87 yaşında hayatını kaybeden Seyfi Dursunoğlu‘nun 15 gündür hastanede tedavi altında olduğu ve son üç gündür ise yoğun bakımda olduğu öğrenildi. Koah hastası olan usta sanatçı, 17 Temmuz Cuma günü hayatını kaybetti.


HASTANEDEN AÇIKLAMA

87 yaşında hayatını kaybeden ünlü sanatçının vefatıyla ilgili bilgi veren Acıbadem Altunizade Hastanesi Başhekimi ve Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu şunları söyledi:

Koah hastası olan ve aynı zamanda 15 gündür hastanemizde pnömoni (zatürre) tedavisi gören değerli sanatçımız Seyfi Dursunoğlu’nu maalesef bugün saat 16:45’te kaybettik. Kendisine Allah’tan rahmet; ailesine, tüm sanat camiasına ve sevenlerine sabır diliyoruz.”

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir