Hüner Coşkuner hayatını kaybetti!

Hüner Coşkuner hayatını kaybetti!

Sanatçı Hüner Coşkuner, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 58 yaşındaki Coşkuner, bir süre önce yoğun bakıma kaldırılmıştı…

Türk sanat müziği sanatçısı Hüner Coşkuner, kemik iliği kanseri tedavisi gördüğü hastanede vefat etti. Coşkuner, bir süredir kemik iliği kanseri nedeniyle tedavi görüyordu. Bir süre önce yoğun bakıma alınan sanatçıdan acı haber geldi. Usta sanatçının tedavi gördüğü hastanede vefat ettiği öğrenildi.

YOĞUN BAKIMDAYDI

Yakalandığı kemik iliği kanseri nedeniyle bir süredir tedavi gören sanatçı Hüner Coşkuner bir süre önce yoğun bakıma kaldırılmıştı. Hastaneden yapılan açıklamada ‘Sanatçı Hüner Coşkuner ilk defa Nisan 2020 tarihinde kan hastalıkları bölümü tarafından değerlendirilmiştir. Yapılan incelemeler sonrası kemik iliği kanseri tanısı konmuştur. Tedavilere cevap vermeyen Coşkuner, gelişen nefes darlığı sonrası yoğun bakıma alınmıştır ifadelerine yer verilmişti.’

“SANAT CAMİAMIZIN BAŞI SAĞ OLSUN”

Kültür ve Turizm Bakanlığı‘nın sosyal medya hesabından yayımlanan baş sağlığı mesajında, ‘Klasik Türk müziğinin unutulmaz isimlerinden Hüner Coşkuner’in vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhumeye Allah’tan rahmet; ailesi ve sevenlerine sabırlar diliyoruz. Sanat camiamızın başı sağ olsun‘ ifadelerine yer verildi.

“KÜPELERİMLE GÖMÜLMEK İSTERİM”

Ünlü sanatçı, yıllar önce CNN TÜRK’te katıldığı programda, ‘Vasiyetim var aileme. Allah gecinden versin. Yaşamak her şeye rağmen çok güzel. Küpelerimle gömülmek isterim‘ ifadelerini kullanmıştı.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir