Hercai’nin yıldızı Ebru Şahin’den samimi açıklamalar!

Hercai’nin yıldızı Ebru Şahin’den samimi açıklamalar!


Hercai dizisinin yıldızı Ebru Şahin, samimi açıklamalarda bulundu.

Hercai dizisinin yıldızı Ebru Şahin, oyunculuk kariyeri ve özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.


Ünlü oyuncu, ‘duygusal biri misiniz?‘ sorusuna “Kırılgan ve çok duygusalım. Bunu sadece aşka yormayın. Çevremde gördüğüm her şey beni etkiler. İnsan olmanın getirdiği o duygusallık, başkalarının üzüntüsü ile dertlenmeme sebep olur. Hem mantık ve hem de duygu insanıyım.” yanıtını verdi.

Güzel oyuncu, aşk hayatıyla ilgili soruları “Bunu söylesem de kimseye bir faydası olmaz. Kimsenin özel hayatımı merak ettiğini sanmıyorum. 27 yaşındayım ve insanların beni oyunculuğumla hatırlamasını yeğlerim. Vakit çok hızlı akıyor ve geride iyi şeyler bırakmak sanıldığı kadar kolay değil.” diyerek yanıtladı.


Güzel oyuncu, gerçek aşkı tattığını “Bugüne kadar magazinde hep arkadaşlarımla anıldım. Bu da beni çok üzdü. Ben özel hayatımı göz önünde yaşamayı seven biri değilim. Bunlar benim için çok üzücü oluyor. Bu işe girerken ilişkilerimle anılmak ya da yalan habere maruz kalmak beni korkutuyordu. Böyle anılmamak için çok uğraşıyorum. İsmini vermek istemiyorum ama daha önce dolu dolu bir aşk yaşadım. Gerçek ve değerli bir aşktı.” diyerek anlattı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın


En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir