Hercai dizisindeki harakiri sahnesi tepki topladı! Ekranın yeni psikopatı!

Hercai dizisindeki harakiri sahnesi tepki topladı! Ekranın yeni psikopatı!

Dizilerdeki ‘kötü kadın’, ‘kötü adam’ karakterlerinin yaptıklarının sınırı yok!

Sen Anlat Karadeniz’in Vedat’ı neyse, Söz dizisinin Dragan’ı da o! Avlu dizisinde Zerrin, Kardeş çocuklarında Cemal, Gülperi’de Eyüp, Çukur’da Çeto-Mahsun-Timsah şu dönemin en çok konuşulan psikopat karakterleri oldu.


Bu listeye daha bir çoklarını eklemek de mümkün. Atv’nin yeni dizisi Hercai’nin psikopatı ise Gönül ilan edildi izleyici tarafından!

Gönül karakterini dizide Oya Unustası oynuyor. Unustası, başarılı oyunculuğuyla göz dolduruyor ama karakteri artık pek sevilmiyor!

Kocası Miran’ın Reyyan’a aşık olmasını hazmedemeyen Gönül, dün akşam ekrana gelen 7. bölümde kendi kendini bıçakladı.

Reyyan’ın konaktan kaçtığını öğrenen Gönül, bağ evine gittiği Reyyan ve Azat’ın da orada olduğunu, yaşadıkları tartışma sonrasında Reyyan’ın kendisini bıçakladığı yalanını uyduruyor.

Miran ise Gönül ile konuşmak için hastaneye geldiğinde Gönül, onu Reyyan’ı sevdiği gibi sevdiğini anlatıyor.

Gönül’ün bu anlatımlarına Miran’ı inandırıp inandıramayacağı merak edilirken, sosyal medyada bu sahneden sonra Gönül’e tepkiler yağmaya başladı.

Tam psikopat çıktı” diyen izleyicilerin yanında Gönül’ün kendi kendisini bıçaklamasının saçma olduğunu düşünenler de var.

İlk başta Gönül’e çok üzüldüklerini ve acıdıklarını söyleyen kimi izleyiciler de “Acınacak hale düşmüş, zavallı, tam bir şeytan, kurban sanıyorduk Gönül’ü, saplantılı aşık, hasta çıktı, kendi kendini bıçaklayacak kadar aptal” şeklinde yorumlar yapmaya başladılar.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir