Hercai dizisinde Miran’ı perişan ettiler!

Hercai dizisinde Miran’ı perişan ettiler!

Atv’nin reyting rekorları kırmaya devam eden Hercai dizisi, dün akşam 5. bölümüyle ekrana gelmişti. 6. bölüm tanıtımı yayınlanan dizinin, yeni bölümünde de heyecan dorukta olacak.

Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin’in oynadıkları dizinin yeni bölüm tanıtımında Miran’ın, Reyyan’a iyiden iyiye aşık olduğu, iki arada bir derede kaldığı, büyük iç çatışmaları yaşadığı anlar dikkat çekti.

Ben hiç böyle olmamıştım” diyen Miran, ağlamaklı bir şekilde dert yanıyor. Reyyan’ın gözlerine her baktığında, ona her yalan söylemek zorunda olduğunda onun masum bakışlarının içini acıttığını söyleyen Miran, olaylar karşısında nasıl bir tepki verecek merakla bekleniyor.

Sosyal medyada diziyle ilgili yorum yapan izleyiciler, Miran’ın deli gibi aşık olduğunu, Reyyan ve Miran’ın birbirlerine çok yakıştıklarını ve imkansız aşklarına karşın bu iki aşığın hikayesini çok beğendiklerini belirtiyorlar.

5. bölümüyle de Total’in zirvesine çıkan Hercai dizisi, görünen o ki izleyiciyi daha uzun süre etkileyecek. Yeni bölüm tanıtımını izleyenler, Miran ve Reyhan’a çok üzüldüklerini yorumlarında belirtiyorlar.

Bu arada Azize Hanım’ın konağa gelmesi “Miran ve Reyyan’ı mı alacak?” sorusunu doğurdu.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın


En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir