Hercai dizisinde beklenmeyen ayrılık!

Hercai dizisinde beklenmeyen ayrılık!

Atv ekranlarında yayınlanan ve kısa süre içerisinde reytingin zirvesine çıkan Hercai dizisinnde Elif Aslanbey karakterini oynayan oyuncu değişti.

Bu akşam 4. bölümü seyirciyle buluşacak olan dizinin yönetmen koltuğuna Cem Karcı oturuyor. Karcı’nın cuma akşamı ekrana gelen yeni dizisi Hercai ile eski projesi Gülperi’ye rakip olması ise dikkat çekiyor.


Duygu Yetiş

Başrolünü Ebru Şahin ile Akın Akınözü’nün paylaştığı dizide son olarak bir oyuncu değişikliği yaşandı. Dizide ‘Elif Aslanbey’ karakterine hayat veren Eda Elif Başlamışlı ile yollar ayrıldı. Rolün yeni sahibi ünlü oyuncu Duygu Yetiş oldu.

Yönetmen Cem Karcı, Duygu Yetiş ile ‘Esma’ rolüne hayat veren ‘Güneş Hayat’ın dizi sahnesinden fotoğrafını paylaşıp altına “Hayırlı olsun, hoşgeldin Duygu Yetiş” yazdı.

İki oyuncunun şaşkın fotoğrafını yapımcı Banu Akdeniz ise “Neye bu kadar şaşırmış olabilirler, bir tahmini olan var mı?” yorumuyla yayınladı. Takipçilerin ortak cevabı ise “Miran (Akın Akınözü), Reyyan’ı (Ebru Şahin) Aslanbey konağına getirmiştir” oldu


Eda Elif Başlamışlı

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir