Hercai dizisi yeni bir rekora daha imza attı!

Hercai dizisi yeni bir rekora daha imza attı!

Atv’de ekrana geldiği günden beri büyük bir ilgiyle izlenen ve reytinglerde zirveyi kimseye bırakmayan Hercai dizisi, Youtube’da da rekorlar kırıyor!

Ebru Şahin ve Akın Akınözü’nün başrolünde oynadıkları dizi, Cuma akşamları yayınlanan tüm dizileri silip geçiyor!

Total’in zirvesini uzun süredir kimseye bırakmayan Arka Sokaklar bile 2.,3. sıralara düşmekte.

İlk bölümü YouTube’ta 15 milyon izlenmeye ulaşan Hercai dizisi, bu kez bir rekor daha kırdı ve “1 milyon aboneye ulaşan” dizi olma unvanını elde etti.

Geçtiğimiz cuma akşamı beşinci bölümüyle atv’de ekrana gelen Hercai, yayınlandığı ilk günden itibaren sosyal medyada adından sıkça söz ettirmişti. Son bölümüyle dizinin YouTube kanalı 1 milyon takipçiye ulaştı.

Altıncı bölüm fragmanı yayınlandıktan sadece 24 saat sonra YouTube’ta 5 milyon izleme elde etti. Televizyonların sosyal medya ölçümlerini yapıp yayınlayan The WIT Raporu’na göre Twitter’da Avrupa’nın en çok yorum yapılan dizisi olmayı da başardı. Yayınlandığı her bölümle 100 binin üzerinde paylaşımla her defasında Türkiye ve Dünya gündemlerine girmeye devam ediyor.

Mia Yapım/Banu Akdeniz’in yapımcılığını üstlendiği, “intikamdan doğan imkansız bir aşk masalı”nı konu alan Hercai’nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök ve Duygu Yetiş’in paylaştığı dizinin yönetmenliğini Cem Karcı, senaryosunu ise Eda Tezcan ve Feraye Şahin üstleniyor.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir