Hazer Amani ve Sıla hakkında evlilik iddiası ortaya atıldı!

Hazer Amani ve Sıla hakkında evlilik iddiası ortaya atıldı!

Şarkıcı Sıla ve ünlü şef Hazer Amani hakkında bomba bir evlilik iddiası ortaya atıldı. İddialara göre ünlü çift, nikah masasına oturuyor.


Sıla, olaylı ilişkisi Ahmet Kural‘la davalık olmasının ardından yeni bir aşka yelken açarak ünlü şef Hazer Amani ile birlikteliğini açıklamıştı. İlk başta ilişki iddialarını yalanlayan ikiliden Sıla, katıldığı bir programda aşk iddialarını doğrulamış, Amani ile güzel bir yola çıktıklarını itiraf etmişti.

Şimdilerde ise ikili hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Gel Konuşalım programının haberine göre, ünlü çift, 3 Kasım Pazar günü İstanbul’da bulunan Yunus Emre Kültür Merkezi‘nde düzenlenecek törenle evlenecekler.

Acele evliliğin sebebinin, hamilelik olabileceği iddia edildi. Programın sunucularından Eylem İpek Şafak menajerin ise bu iddiayı yalanladığını söyledi.

Ahmet Kural tarafından şiddet gördüğünü iddia ederek aylarca magazin gündemine oturan Sıla, geçtiğimiz ocak ayında Masterchef‘in ünlü şefi Hazer Amani ile bir aracın içinde samimi bir şekilde uyurken yakalanmıştı.

Olayın üzerinden aylar geçtikten sonra Sıla, Hazer Amani ile aşk yaşadığını itiraf etmişti.

Geçtiğimiz günlerde ise Hazer Amani, Sıla ile beraber fotoğrafını sosyal medya hesabı Instagram’dan paylaşarak ilan-ı aşk etmişti. Amani, fotoğrafına, “Sevdiğim, yoldaşım, oyun arkadaşım, canım benim...” notunu düştü.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir