Hazal Kaya’dan, hakkında yapılan ‘kilo’ haberlerine yanıt

Hazal Kaya’dan, hakkında yapılan ‘kilo’ haberlerine yanıt

Oyuncu Hazal Kaya, dün gece Özgür Masur‘un defilesini izlemeye gitti. Kaya, hakkında yapılan ‘kilo‘ haberlerine dair yorumda bulundu.

Geçtiğimiz ay anne olan Hazal Kaya, Özgür Masur‘un defilesine katıldı. Eski formuna kavuştuğu görülen ve güzelliğiyle dikkat çeken Hazal Kaya geceye eşi Ali Atay olmadan katıldı. Defile öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Kaya, oğulları Fikret Ali‘yle nasıl zaman geçirdiklerinden bahsetti. Hazal Kaya, “Babasına benziyor, onu bir aydınlatayım. Uyumlu bir çocuk… Her bebek kadar gece uyanıyor, çok mutluyuz onunla. Ali, her şeyi hallediyor” dedi. 

“BEN ÇOK MUTLU BİR ANNEYİM”

Doğum kilolarıyla ilgili konuşan Hazal Kaya, “Çok özel bir dönem ve vücudumuzun yaptığı şeye inanamıyoruz kadınlar olarak. Kilo aldı, kilo verdi hiç orasında değiliz mevzunun. Çok iyi besleniyor mu, beslenmiyor muyuz? Ona bakıyoruz. Bence vücudumun yaptığı şey çok mucizevi. Size de tavsiyem ve hatta ricam, bunun üzerine gitmeyin. Hiç önemli değil. Çünkü bundan cesaret alıp, çok dövüyorlar kadınları sosyal medyada. Kilo alınır verilir, bunlar haber değeri taşıyan şeyler olmasın. Ben çok mutlu bir anneyim” açıklamasında bulundu.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir