Hazal Kaya, Burak Deniz’in yüzünü tişörte bastırdı!

Hazal Kaya, Burak Deniz’in yüzünü tişörte bastırdı!

Bizim Hikaye‘ dizisinde Burak Deniz ile başrolü paylaşan Hazal Kaya, yaptığı paylaşımlarla olay oldu. Sosyal medyada birbirleriyle atışan ikiliden Hazal Kaya, son olarak Burak Deniz‘in yüzünü tişörtüne bastırdı.

Geçen yıl final yapan ‘Bizim Hikaye‘ dizisinin başrol oyuncuları Hazal Kaya ve Burak Deniz‘in, dizi çekimleri devam ederken bir kriz yaşadıkları iddia edilmişti. Hazal Kaya‘nın 7 Şubat’taki düğününden sonra tartışıp küsen ikilinin, sette ortak sahneleri dışında bir araya gelmemeye özen gösterdiği öne sürülmüştü.

Dizi final yaptıktan bir yıl sonra Hazal Kaya iddialara geçtiğimiz günlerde ilk kez yanıt verdi ve küslüğü yalanladı. Hazal Kaya‘nın yüzünü bir uygulamayla erkek yüzü yapan Burak Deniz, montajlı fotoğrafı Whatsapp profili yaptı.

Bunun üzerine atışmaya başlayan ikiliden Hazal Kaya, son hamlesiyle herkesi şaşırttı. Güzel oyuncu, eski partnerinin yüzünü bir tişörte bastırdı. Alınan habere göre ortak bir arkadaşlarının aracıyla yaptırdığı tişörtü üstüne giyerek poz veren Hazal Kaya, Instagram‘dan yaptığı paylaşıma “Tişörte mi bastıracaktın gülüm?” mesajını yazdı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir