Hazal Filiz Küçükköse ayrılık sonrası ilk kez konuştu

Hazal Filiz Küçükköse ayrılık sonrası ilk kez konuştu

Ünlü oyuncu Hazal Filiz Küçükköse’nin, iki yıldır aşk yaşadığı işletmeci Alp Güler’le ilişkisi sona erdi. Küçükköse, aradığı mutluluğu bulamayınca ilişkisini noktaladı. Güzel oyuncu, biten ilişkisiyle ilgili ilk kez konuştu.

Mutlu bir ilişkileri olan ikili, yaklaşık iki hafta önce anlaşarak 2 yıllık ilişkilerini bitirdi. Küçükköse ve Güler’in kötü ayrılmadığı ve dostluklarının devam ettiği öğrenildi. Hazal Filiz Küçükköse geçen yıl 32’nci yaşını kutlarken Alp Güler güzel oyuncuya yarım altın takarak herkesi şaşırtmış, çift bu sürpriz hediyeyle magazin sayfalarına haber olmuştu.

Ayrılık sonrası bir alışveriş merkezinde görüntülenen Hazal Filiz Küçükköse biten ilişkisiyle ilgili ilk kez konuştu. Gerçekten de basına yansıyan haberlerde olduğu gibi birbirlerine kırgın bir şekilde ayrılmadıklarını söyleyen Küçükköse, “Alp ile dostça ayrıldık, bir yerlerde karşılaşırsak tabi ki selam veririm” şeklinde konuştu. Şu an için henüz anlaşmış olduğu bir projesinin de olmadığını dile getiren Küçükköse, “İçime sinen bir proje olması lazım. Şimdilik gelen teklifleri değerlendirme aşamasındayım” açıklamasını yaptı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir