Hande Erçel, Murat Dalkılıç ile ayrılığını duyurdu…

Hande Erçel, Murat Dalkılıç ile ayrılığını duyurdu…

Şarkıcı Murat Dalkılıç ile yaklaşık 3 yıldır bir dargın bir barışık ilişki sürdüren oyuncu Hande Erçel, ayrılık iddialarına ilk kez yanıt verdi. Sessizliğini sosyal medya hesabından bozan Erçel, “İlişkimizi dostça noktaladık” diyerek iddiaları doğruladı.

Oyuncu Hande Erçel ile şarkıcı Murat Dalkılıç 2017 yılının aralık ayında da aşk yaşamaya başlamış, 10 ay sonra ayrılmıştı. İkili, 2019 yılında Erçel’in annesinin vefatından kısa bir süre sonra yeniden aşk yaşamaya başlamıştı.


Aynı evde yaşayan ve hayranlarının yakın zamanda evlenmesini beklediği çiftin, yaklaşık 3 hafta önce ayrıldığı iddia edilmişti. Bugün ise sosyal medyada Murat Dalkılıç‘ın, Hande Erçel‘in kardeşi Gamze Erçel ile tatil yaptığı kareler basına yansıdı. Hal böyle olunca ikilinin ayrılık iddialarının yalan olduğu belirtildi. Ancak Hande Erçel, ayrılığı sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu:

“Bugün çıkan haberlerden sonra gündemi daha fazla meşgul etmemek adına konuya açıklık getirerek, Murat’la ilişkimizi dostça noktalandırdığımızı paylaşmak durumunda hissediyorum. Murat hayatımın en zorlu günleri olarak hatırlayacağım zamanlarımda sadece sevgili değil, bana dost olmuş, yol arkadaşlığı yapmış kıymetli biridir. Bu yüzden de ayrılık iki insanın ilişkisinin bitirmiş olsa da yine belirtmek isterim ki dost kalmak tek istediğimizdir ve uzun yılların getirisi olarak yakın çevremiz hala aynıdır. Bu süreçte aldığımız karara saygı duymanızı ve haberlerinizi yaparken bu hassasiyeti ve anlayışı gözetmenizi rica ederim.”

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir