Hande Erçel karantina döneminde servet kazandı!

Hande Erçel karantina döneminde servet kazandı!

Son iki anlaşmasından 1 milyon 550 bin kazanan 26 yaşındaki oyuncu Hande Erçel, şimdi de bir giyim markasının yüzü oldu. Erçel, iddiaya göre de bir yıllık reklam için 500 bin TL kazandı.

Murat Dalkılıç‘la aşk yaşayan Hande Erçel, son dönemde yer aldığı projelerinde umduğunu bulamasa da reklam dünyasının aranılan isimlerinin başında geliyor. 2017 yılında bir giyim markasının reklamlarında boy gösteren güzel oyuncu, ardından iki ayrı kozmetik markasıyla iş birliği yaptı.

Takvim gazetesinin haberine göre; Hande Erçel‘in, bu reklamlarından birinden yıllık 750 bin TL, birinden ise 800 bin TL ücret aldığı iddia edildi. Sosyal medyadaki 12.4 milyonluk takipçi sayısıyla markaların favorisi haline gelen Erçel, karantinada olmasına rağmen yeni iş birliğini duyurdu. Türk bir giyim markasının yüzü olan 26 yaşındaki oyuncunun, bir yıllık reklam işbirliği karşılığında 500 bin TL aldığı iddia edildi.

Hande Erçel, Instagram hesabından yeni reklam filmini, “Bu hayat benim. Bir süredir içimden taşan tatlı telaşımı sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum” notuyla duyurdu.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir