Hande Erçel ile Kerem Bürsin aşkı O Ses Türkiye’de ortaya çıktı!

Hande Erçel ile Kerem Bürsin aşkı O Ses Türkiye’de ortaya çıktı!

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi ‘Sen Çal Kapımı‘nın yıldız oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bürsin‘in aşk yaşadığı ‘O Ses Türkiye Yılbaşı‘ özel gecesinde ortaya çıktı.

Sen Çal Kapımı‘ dizisiyle seyirciyi mest eden ünlü oyuncu Hande Erçel ile yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin aşkı, dün gece TV 8 ekranlarında yayımlanan ‘O Ses Türkiye Yılbaşı‘ gecesinde gözler önüne serildi. ‘Sen Çal Kapımı‘ dizisinde Eda karakterine hayat veren Hande Erçel ile ‘Serkan Bolad‘ karakteriyle adından sıkça söz ettiren yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, sosyal medyanın gündemine oturdu. Her defasında arkadaş olduklarını açıklayan ünlü çift ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı.


O Ses Türkiye Yılbaşı‘ gecesinin konuğu olan ünlü oyuncu Kerem Bürsin, söylediği yabancı bir şarkıyla büyük alkış topladı. Hande Erçel‘in ‘Kerem duşta söylediği şarkıyı seçti‘ sözleri ise kafaları karıştırdı. Bürsin’in şarkı söylediği anda karşısında rol arkadaşı Hande Erçel’i görünce verdiği tepki büyük aşk yaşanıyor şeklinde yorumlandı. İkilinin uzun süre birbirlerine bakması, seyircinin gözünden kaçmadı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir