Hande Erçel, Fahriye Evcen ve Demet Özdemir’i geride buraktı!

Hande Erçel, Fahriye Evcen ve Demet Özdemir’i  geride buraktı!

Sosyal medyanın en çok konuşulan ünlüleri arasında Fahriye Evcen, Hande Erçel ve Demet Özdemir yer alıyor. Her paylaşımına binlerce beğeni ve yorum yağan güzel oyuncular sosyal medyada adeta gündem oluyor. Hande Erçel sosyal medyadaki takipçi sayısıyla Demet Özdemir ve Fahriye Evcen‘i geride bıraktı!


Akşam Gazetesi’nin haberine göre “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisi ile izleyicilerin beğenisini kazanan Demet Özdemir son dönemdeki tatil pozları ile takipçilerini mest etti. Öte yandan Murat Dalkılıç ile evleneceği konuşulan Hande Erçel sempatisiyle dikkatleri çekmeyi başarıyor. Fahriye Evcen ise hem güzelliği hem de oğlu Karan Bebek ile olan paylaşımları ile adından sıkça söz ettiriyor.

HANDE ERÇEL, FAHRİYE EVCEN VE DEMET ÖZDEMİR’İ GERİDE BIRAKTI

Murat Dalkılıç ile birlikteliği ile gündeme gelen ve evlenecekleri konuşulan Hande Erçel takipçi sayısında zirvede yer alıyor. Hande Erçel’in Instagram hesabında 12.9 milyon takipçisi bulunuyor.

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman‘ın yıldızı Burak Özçivit ile evli olan Fahriye Evcen’in de 10.6 milyon takipçisi bulunuyor. Fahriye Evcen’in oğlu Karan ile olan fotoğrafına 3 milyona yakın beğeni yapıldı.

Güzel oyuncu Demet Özdemir’in de Instagram’da 9.6 milyon takipçisi bulunuyor. 

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir