Halka dizisi 2 Nisan Salı akşamı yayınlanacak mı?

Halka dizisi 2 Nisan Salı akşamı yayınlanacak mı?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizilerinden Halka, salı akşamları izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Ancak 2 Nisan Salı akşamı dizi yayın akışında bulunmuyor. Halka dizisinin 12. yeni bölümü 9 Nisan Salı akşamı ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı.

Hande Erçel, Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Ahmet Mümtaz Taylan ve Nazan Kesal’ın başrollerinde yer aldığı Halka dizisinin 12. yeni bölümünde neler olacağının detayını videodan izleyebilirsiniz.

Dizide izleyicileri neler bekliyor?

İki genç adam, iki farklı insan, iki kurban, bambaşka yerlerden gelip, yan yana durarak, inat ve öfkeyle, kader sandıkları, tesadüf saydıkları bir kumpasla savaşıyorlar. Uzakta kalan ve uzayıp gelen bir geçmişin peşine düşüyorlar. Eski defterlerin, kirli davaların, büyük ve küçük yalanların hesabını soruyorlar. Mafyanın, paranın, entrikanın konuştuğu ve sustuğu bir hayatın içinde sürükleniyorlar.

Halka, dur durak bilmeyen bir serüvenin, karanlık bir dünyanın hikâyesi.

Kanayan ve kanadıkça acıtan bir mazi. Kaan ve Cihangir’in yeryüzünden intikamı…

Halka, polisiye trüklerini kullanan, tempolu, serüven temalı bir tv dizisidir. Halka ismi, üç halka simgesiyle bilinen bir suç şebekesinden gelmektedir. Halka’nın en temel özelliği, her bölümde artan muammalı temposu ve klasik mafya anlatılarının aksine kadınların güçlü olduğu, yönetip yönlendirdiği bir karakter içeriği taşımasıdır. Hikâyenin kahramanları Halka’nın mağdurları olduklarını öğrenerek, örgütle mücadeleye girişen Kaan ve Cihangir’dir.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir