Halit Ergenç ve eşi Bergüzar Korel’den yeni dizi açıklaması…

Halit Ergenç ve eşi Bergüzar Korel’den yeni dizi açıklaması…


Son olarak Star TV’de yayınlanan ‘Babil‘ dizisinde başrolü canlandıran ünlü oyuncu Halit Ergenç ve oyuncu eşi Bergüzar Korel yeni projeleri ile ilgili konuştu.

Ekranlara ‘Babil‘ dizisi ile dönen Halit Ergenç, oyuncu, eşi Bergüzar Korel ile birlikte bazı işlerini halletmek için dışarı çıktıklarında magazincilerle karşılaştılar. tv100 kameralarına konuşan oyuncu çift, yeni dizi projeleri olup olmadığı ile ilgili soruları yanıtladı.


Güzel oyuncu Bergüzar Korel, Vatanım Sensin’den sonra gelen bir takım projeleri okuduğunu, aralarında dijital için de dizi teklifleri olduğunu fakat evde olmayı seçtiğini, Coronadan nedeniyle da tedirgin olduğunu, bebekleri Han’ın küçük olması ve oğulları Ali’nin de online eğitimi sebebiyle bu dönem geçene değin böylece dizilerde olmayı seçim etmediğini acıkladı.

Halit Ergenç ise yeni dizi projesi olup olmadığı ile ilgili soru üstüne ‘Dizi bitti. Derhal bazı işleri okuyorum. Kendime iş çıkarmaya çalışıyorum. Bakıyorum yani, çalışıyorum ufak tefek‘ diye konuştu. Ergenç’in açıklaması, beğeneceği bir proje olursa ekrana dönüş yapabileceğini de gösteriyordu. ‘Sizi abes bırakmazlar‘ şeklinde muhabirlerin sözleri üzerine Ergenç, ‘Bakalım göreceğiz. Net bir şey yok hemen şimdi‘ yanıtını verdi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir