Halil Sezai’nin darp ettiği Hüseyin Meriç ve oğlu Mesih Meriç konuştu

Halil Sezai’nin darp ettiği Hüseyin Meriç ve oğlu Mesih Meriç konuştu

Ünlü şarkıcı Halil Sezai, 67 yaşındaki komşusunu darp etmiş, o skandal görüntüler Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşmüştü. Darbedilen Hüseyin Meriç ve Meriç’in oğlu Mesih Meriç, Kanal D’de ekrana gelen “Neler Oluyor Hayatta”ya bağlandı.


Şiddete maruz kalan Hüseyin Meriç, Kanal D ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına telefonla bağlanarak üzücü olay hakkında konuştu.


Konuşmakta oldukça zorlanan yaşlı adam, yaşadığı talihsiz olay için “Defalarca darbedildim, ben elimi bile kaldırmadım, savunmaya bile geçmedim” dedi. Meriç sözlerine, “Şu anda iyiyim bu topluma çok kötü bir örnek, yaşlı olup olmamın bir önemi yok yapmaması gereken bir hareketti” ifadelerine yer verdi.


“Babamın yardım çığlıkları aklımdan çıkmıyor!”


Yayına aynı zamanda Hüseyin Meriç’in oğlu da katıldı. Duygularını anlatırken zorlanan Mesih Meriç, “Babamın evine bir kere daha girmişliği var, bunun kamera kayıtlarını mahkemeye sunacağız o zaman da şikayetçi olmuştuk” dedi. Meriç, “Kayıtlarda babam bana yardım etmem için bağırıyor bu sesler aklımdan çıkmıyor” ifadeleriyle üzüntüsünü dile getirdi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir