Halil Sezai ve Melike Beşli evleniyor

Halil Sezai ve Melike Beşli evleniyor

Şarkıcı Halil Sezai, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Melike Beşli ile evlenme kararı aldı. Evlilik kararını duyuran Beşli, tektaşını paylaşarak ‘Evet‘ dediğini açıkladı.

Geçen sene komşusunu darp ettiği gerekçesiyle 1 yıl 11 ay hapis cezası alan ve 1,5 aylık cezaevinde kalan Halil Sezai, Melike Beşli ile evleniyor. Sosyal medya hesabından tektaşlı fotoğraf paylaşan Melike Beşli, ‘Evet. Sürprizime ortak olan herkese teşekkürler‘ yazdı. Geçen yıl 67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç’i darbettiği gerekçesiyle 1 yıl 11 ay hapis cezasına çarptırılan 41 yaşındaki şarkıcı Halil Sezai, 1,5 aylık tutukluluk halinden sonra serbest bırakıldı.

Halil Sezai’nin cezaevi sürecinin ardından sevgilisi Melike Beşli’ye geçen hafta sürpriz bir evlilik teklifi yaptığı iddia edilmişti. Konuyla ilgili bir açıklama yapmayan çiftten Melike Beşli, sessizliğini bozdu. Beşli, dün Instagram hesabından paylaştığı tektaşlı fotoğrafının altına ‘Evet. Sürprizime ortak olan herkese teşekkürler‘ yazdı. Çift yakında nikâh masasına oturacak.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir