Hakan Ural’dan Defne Samyeli hakkında çok sert açıklamalar!

Hakan Ural’dan Defne Samyeli hakkında çok sert açıklamalar!

Magazin sunucusu Hakan Ural, şimdilerde ‘Sol Yanım‘ dizisinde Asena karakterine hayat veren Defne Samyeli için çok sert açıklamalarda bulundu.

Kanal D ekranlarından yayımlanan ‘Neler Oluyor Hayatta‘ programında Hakan Ural, Defne Samyeli’ni topa tuttu. Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın sunuculuğunu üstlendiği programda, Ural açtı ağzını, yumdu gözünü…
Hakan Ural, Samyeli’nin Okan Bayülgen’in programında gündem olmaktan rahatsız olmasını belirtmesi üzerine ‘Sanat camiasında oluyorsa, magazinin bir parçasıdır zaten hayata bakışı yanlış‘ yorumunda bulundu.  Ural, Defne Samyeli için ağır sözler kullandı. Samyeli’ne, ‘Becerisi olmadığı meslek dallarında sürekli olarak üretim kaydeden biri‘ sözlerini kullandı.

‘Kötü bir yorumcu’

Konservatuvardan mezun olanların iş sıkıntısı yaşadığını ifade eden Hakan Ural, Defne Samyeli’nin iyi bir şarkıcı olmadığını söyledi. Ural, Samyeli’nin ‘kötü bir yorumcu‘ olduğunu kaydederek, sesinin çok kötü olduğunu kaydetti. Samyeli’nin oyunculuk performansının ise baya amatör olduğunu sözlerine ekledi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir