Hakan Altun, Gonca Vuslateri ile evlilik hazırlığına başladı

Hakan Altun, Gonca Vuslateri ile evlilik hazırlığına başladı

Şarkıcı Hakan Altun, oyuncu sevgilisi Gonca Vuslateri ile yeni karesini Müslüm Gürses‘in ‘Kal Benimle’ şarkısı eşliğinde takipçileriyle paylaştı. Sosyal medyada ilk kez Vuslateri’yi takip ettiği görülen Altun’un sevgilisine evlilik teklifi etmeye hazırlandığı öğrenildi.

Ünlü şarkıcı Hakan Altun, yalnızlığını oyuncu Gonca Vuslateri ile sonlandırdı. Geçtiğimiz hafta Altun ile aşk yaşadığını itiraf eden Vuslateri, ‘Çok mutluyuz‘ açıklamasını yaptı. İkili, yeni pozlarını sosyal medya hesaplarından yayınladı. Vuslateri, sevgilisi ile bu karesini, Sezen Aksu’nun ‘Erkek Güzeli‘ şarkısının ‘Seni pamuklara sarmalar sararım‘ sözleriyle takipçileriyle paylaştı.

SADECE GONCA!

Vuslateri ile pozunu Müslüm Gürses’in ‘Kal Benimle‘ şarkısı eşliğinde yayınlayan Altun’un sosyal medyada ilk kez sevgilisini takip ettiği görüldü.

EVLİLİK HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Habertürk’ün haberine göre; Vuslateri ile mutlu ilişkisi süren Hakan Altun, sevgilisine evlilik teklifi etmeye hazırlanıyor. Altun’un mutlu haberi yakın arkadaşlarıyla paylaştığı öğrenildi. 34 yaşındaki Vuslateri, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı:

Birini sevmek… Gördüğün ilk kalp resminin içine girip, onu hayal etmek. Öpmek o hayali. Şüküre rast getirmek. Küçücük kalbi… Kollayarak sev beni. Susarak. Dökerek sev. Aklıma takılsın kazağın. Bana eksil. Bana ağ’la kendini. Böyle böyle yazılsın kaderimiz. Turam sensin…Hakan Altun ise, bu gönderisine, ‘Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın. Vuslatı beklerken…‘ notunu düşmüştü.


Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir