Hadise, Kaan Yıldırım’la görüşmek için taktik değiştirdi!

Hadise, Kaan Yıldırım’la görüşmek için taktik değiştirdi!

Oyuncu Kaan Yıldırım‘la yaklaşık 5 aydır aşk yaşayan şarkıcı Hadise, taktik değiştirdi. Pandemi döneminde sık sık sevgilisinin evine giderken görüntülenen ve plakası gazeteciler tarafından ezberlenen şarkıcı, çareyi yeni araç almakta buldu.

Sevgilisi Kaan Yıldırım‘la buluşurken kullandığı lüks aracı ifşa olan Hadise Açıkgöz, gazetecilere yakalanmamak için ilginç bir yol buldu. Sanatçı, dikkat çekmeyecek, düşük model bir araç alıp camlarına siyah film taktırdı.

GAZETECİLERDEN KAÇMAK İÇİN…

Şarkıcı Hadise, yaklaşık 5 aydır birlikte olduğu Kaan Yıldırım‘la rahatça buluşabilmek için ilginç bir taktik geliştirdi. Pandemi dönemi sık sık sevgilisinin Ulus‘taki sitesine giden sanatçının lüks aracı ve plakasını gazeteciler ezberlemişti. Siteye her girişinde görüntülenen sanatçı, çareyi yeni araç almakta buldu.

ARTIK RAHAT DOLAŞIYOR

Günaydın’da yer alan habere göre; özel tasarım minibüsü ile lüks cipini garaja çeken sanatçı, geçtiğimiz günlerde kimsenin dikkatini çekmeyecek düşük model bir araç satın aldı. Camlarına da film taktıran Hadise, sevgilisiyle bu araçla dolaşmaya başladı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir