Hadise, ablası Hülya Açıkgöz’e açtığı davayı kaybetti!

Hadise, ablası Hülya Açıkgöz’e açtığı davayı kaybetti!

Ünlü şarkıcı Hadise geçen yıla kadar menajerliğini üstlenen ablası Hülya Açıkgöz‘e açtığı davayı kaybetti. Geçen seneye kadar araları iyi olan abla kardeş ipleri kopardılar.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla olay O Ses Türkiye‘nin jürisi ünlü şarkıcı Hadise, geçen yıla kadar menajerliğini üstlenen ablası Hülya Açıkgöz ile mahkemelik olmuşlardı. Aralarındaki ipleri tamamen kopartan abla kardeş soluğu mahkemede aldıkları dava sonuçlanmış oldu. 

Menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz‘ü konserlerinden, klip çekimlerine kadar üzerinden haksız kazanç sağlamakla itham eden şarkıcı Hadise, ablasıyla olan bağlarını kopardı. Hülya Açıkgöz ise sosyal medya hesabından kardeşi ile olan tüm fotoğrafları kaldırmıştı. 


Ablasıyla mahkemelik oldular

Yıllarca ablasıyla beraber çalışan ünlü şarkıcı Hadise, “hadise.com” internet sitesini ablasının menajerliği sırasında aldı. İki kardeşin arasındaki kavga ve birlikte çalışmayı bırakması, bir domain savaşını başlattı.

Uzun bir süredir domain adresini geri almaya çalışan Hadise, sorunu ablasıyla çözemeyince olayı mahkemeye taşıdı. 3 Kasım 2004 senesinde kaydedilen hadise.com adresi için ünlü şarkıcı, 2 Aralık 2019 tarihinde Belçika’daki ablasına dava açtı.


Davayı kaybetti

Hadise‘nin geçtiğimiz senenin sonlarına doğru başlayan domain davası, ünlü şarkıcının beklediği gibi neticelenmedi.

2012’de hadise.com domainini, Hadise’nin menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz, 30 bin dolar ödeyerek satın almıştı. Hadise, 2017 33908 numarasıyla Türkiye’de marka tescili bulunmasına rağmen davayı kaybetti.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir