Güzel oyuncu Sinem Kobal’dan bebek açıklaması!

Güzel oyuncu Sinem Kobal’dan bebek açıklaması!

Güzel oyuncu Sinem Kobal, bir etkinlikte “Çocuk yapmak ister misiniz?” sorusuna, “Aile bence her şeyden önemli, kariyerde amaçlarımız hedeflerimiz tabi ki olmalı ama aile her şeyin önünde.” cevabını verdi.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Sinem Kobal, eşi Kenan İmirzalıoğlu hakkında da konuştu. Kenan İmirzalıoğlu’nun özel günleri atlamadığını dile getiren Kobal, birbirimize pahalı hediyeler almayız mesela zevklerimize göre daha manevi hediyeler alırız diyerek sözlerine devam etti. ‘Eşinizle beraber bir projede yer almak ister misiniz?’ sorusunu yanıtlayan Kobal, “Televizyondan bir süredir uzağım. Sektör şu anda kötü ama iyiye gideceğine inanıyorum. Benim içime sinen bir senaryo yok o yüzden projelerden uzağım. Kenan çok başarılı bir aktör tabi ki onunla oynamak isterim ama şu an için böyle bir isteğimiz yok” diye konuştu.

“AİLE HER ŞEYİN ÖNÜNDE”

Sinem Kobal‘ın arkadaşının kızı Lisa ile olan sosyal medya paylaşımları ‘annelik provası yaptı‘ yorumlarına neden olmuştu. ‘Lisa ile paylaşımlarınıza annelik provası yaptı yorumları yapıldı. Çocuk yapmak ister misiniz?’ sorusuna ise; “Arkadaşımın kızı var. Dünya tatlısı bir kız, onunla keyifli anlarımızı koyduk öyle yorumlar geldi. Aile bence her şeyden önemli, kariyerde amaçlarımız hedeflerimizi tabi ki olmalı ama aile her şeyin önünde” diye yanıtladı.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir