Gökçe Bahadır ile Kerem Tunçeri aşk mı yaşıyor?

Gökçe Bahadır ile Kerem Tunçeri aşk mı yaşıyor?

Eski basketbolcu Kerem Tunçeri‘nin Aslı Enver‘le kısa süreli flörtünün ardından onun yakın arkadaşı Gökçe Bahadır‘la ilişki yaşamaya başladığı iddia edildi. Ancak Bahadır‘ın menajerlik şirketi ikili hakkındaki aşk iddialarını yalanladı.

Aşk hayatıyla son zamanlarda gündemden düşmeyen Kerem Tunçeri‘nin Aslı Enver‘den sonra Gökçe Bahadır ile aşk yaşadığı magazin gündemine bomba gibi düştü.


AŞK HABERLERİ YALAN ÇIKTI

Çiftin ilişki yaşamaya başladığı hatta geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde ev eşyası bakarken görüldüğü ileri sürüldü. Kısa sürede en çok konuşulan magazin konuları arasında yer alan ikilinin ilişkisi hakkında ilk yalanlama geldi. Gökçe Bahadır‘ın çalıştığı menajerlik şirketi konu hakkında açıklama yaparak ‘Haber tamamen yalan. Tanışmıyorlar bile’ ifadelerini kullandı.


PEŞ PEŞE AÇIKLAMA YAPTILAR

Menajerlik şirketinin açıklamasının ardından Gökçe Bahadır ve Kere Tunçeri desosyal medya hesaplarından açıklama yaptı. İlk açıklamayı yapan Kerem Tunçeri, ‘Son günlerde hiç tanımadığım bir kişiyle saçma detaylar uydurularak haber yapılması beni hem üzdü hem de yordu. Bu asılsız habere itibar edilmemesi ve geçirdiğimiz zor günlerde daha vicdanlı olunmasını diliyorum‘ dedi. Gökçe Bahadır ise ‘Hiç tanımadığım biriyle hakkımda çıkan haberleri okumanın şaşkınlığı içindeyim. Kerem Tunçeri ile bir tanışıklığımız dahi yoktur‘ ifadelerini kullandı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir