Gökberk Demirci’den Özge Yağız’a aşk dolu paylaşım

Gökberk Demirci’den Özge Yağız’a aşk dolu paylaşım


Evlilik kararı alan ünlü çiftten Gökberk Demirci, sosyal medya paylaşımı ile Özge Yağız‘a olan sevgisini takipçileri ile paylaştı. Yakışıklı oyuncunun paylaşımı hayranlarından büyük ilgi gördü.


Yemin‘ dizisinde rol alarak dizi aşkını gerçek hayata taşıyan oyuncu sevgililer Özge Yağız ve Gökberk Demirci‘den yeni haberler var. Evlilik yolunda sağlam adımlarla ilerleyen ünlü çiftten Gökberk Demirci adeta aşka geldi. Sevgilisi Özge Yağız ile mutlu birlikteliklerini her fırsatta dile getiren oyuncu aşıklarından Gökberk Demirci’nin yeni paylaşımı hayranlarını mest etti. ‘Yemin‘ dizisinde Reyhan rolü ile yıldızı parlayan Özge Yağız, Star TV’de bu sezon yayınlanmaya başlayan ‘Sol Yanım‘ dizine transferi ile çok konuşulmuştu. Dizisi final kararı alan ekranların sevilen yüzü Özge Yağız’a enerji dolu moral paylaşımı sevgilisi Gökberk Demirci’den geldi. Ünlü oyuncu, Instagram story’sinden sevgilisi Özge Yağız ile birlikte yer aldıkları karesini ‘Günaydın‘ notu ile paylaştı.

Aşkını etiketlemeyi ihmal etmeyen yakışıklı oyuncunun paylaşımındaki kalp emojisi ise dikkatlerden kaçmadı. Hayranlarının çok yakıştırdığı ünlü çiftin yer aldığı bu sevgi dolu paylaşım takipçileri tarafından büyük ilgi gördü.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir