Gazeteci Cengiz Semercioğlu, Can Yaman’la ilgili konuştu

Gazeteci Cengiz Semercioğlu, Can Yaman’la ilgili konuştu

Gazeteci Cengiz Semercioğlu, Madrid‘de ilgi gören Can Yaman‘ı bu haftaki köşesine taşıdı.


İtalya ve Yunanistan‘da gördüğü ilgi ile dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncu Can Yaman, geçtiğimiz günlerde İspanya‘da da aynı ilgiyi görmüş ve “Bu ilgi sahte mi?” sorularının sorulmasına sebep olmuştu. Ünlü gazeteci Cengiz Semercioğlu, bu konu üzerine ‘Can Yaman sevgisi sahte mi, gerçek mi?’ ismini verdiği bir yazı yazdı. Semercioğlu yazısında şu ifadelere yer verdi;


Cengiz Semercioğlu


“Sahte olduğunu düşünüyorum, çünkü o kadar yakışıklı oyuncumuz varken neden Can Yaman’a bu ilgi?


Gerçek olduğunu düşünüyorum, çünkü Can Yaman çok yakışıklı ve “Dolunay” dizisi Avrupa ülkelerinde gösterildi, şimdi “Erkenci Kuş” gösterilecek.


Sahte olduğunu düşünüyorum, çünkü Avrupa’da özellikle İtalya ve İspanya’da Türk oyuncularına yönelik böyle bir ilgi yoktu, bu ilgi nereden çıktı?


Gerçek olduğunu düşünüyorum, çünkü son yıllarda İtalya ve özellikle İspanya’da Türk dizilerine gösterilen ilgiyi biliyorum.


Sahte olduğunu düşünüyorum, çünkü Madrid havalimanında paralı seyirci gibi şapkalı bir adam, Can Yaman gelmeden önce milleti coşturuyor…

Gerçek olduğunu düşünüyorum, çünkü daha sonra o adamın bir TV kanalında muhabir olduğu ortaya çıkıyor. Muhabir neden çığırtkanlık yapıyor, orası muamma…”

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir