Fenerbahçe TV sunucusu Dilay Kemer yoğun bakıma alındı

Fenerbahçe TV sunucusu Dilay Kemer yoğun bakıma alındı

Fenerbahçe TV sunucusu Dilay Kemer, bir süredir kan kanseri tedavisi görüyordu. Kemer’in yoğun bakıma alındığı iddiaları bugün gündeme bomba gibi düştü. Konuyla ilgili açıklama geldi.

Ünlü sunucu Dilay Kemer bir süredir yakalandığı kan kanseri hastalığına karşı mücadele veriyor. Kemer’in yoğun bakıma alındığı iddialarından sonra Fenerbahçe Spor Kulübü‘nden açıklama yapıldı. FB TV‘nin resmi Twitter adresinden yapılan açıklamada, “Kanalımızın sevilen yüzü Dilay Kemer’e acil şifalar diliyoruz. Dualarımız ve kalbimiz seninle!” denildi. 

Kemer, Mayıs ayında Insatgram hesabından şu mesajı paylaşmıştı: “Merhaba… Uzun zaman oldu paylaşım yapmayalı. Açıkçası ‘Nasılsın?’ sorusuna verecek net bir cevabım olana kadar sessiz kalmaya devam edecektim. Çünkü ‘İyiyim‘ desem iyi değilim, ‘Kötüyüm‘ desem kötü de değilim ama iyileşemedim arkadaşlar. Hala hastane-ev arası mücadele dolu bir hayat yaşıyorum. Tahmin edersiniz ki bu durumdayken en duymak ve cevaplamak istemediğim soru nasıl olduğum. Her dakika bunu konuşmak, herkese tek tek anlatmak moralimi bozuyor. Zaten doktorum da hastalık konuşmayı yasakladı ama bütün o güzel mesajlar için, endişeleriniz için teşekkür ederim ve böyle hayırlı bir gecede yine dualarınızda olmak isterim.”

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir