Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’ten oğulları Karan’a altın birikim

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’ten oğulları Karan’a altın birikim


Oyuncu çift Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in, oğulları Karan’a yatırım için her ay beşibiryerde aldığı öğrenildi.

Ünlü çift, 1.5 yaşındaki oğulları Karan’ın geleceği için şimdiden yatırım yapmaya başladı. İkilinin, her ay beşibiryerde alarak, bir bankanın kasasına koyduğu öğrenildi. Çiftin, Karan’ın 18 yaşına gireceği güne kadar, bu yatırımı yapmaya devam edeceği konuşuluyor.

Fahriye Evcen’e aldığı lüks saatler, kendisine satın aldığı araçlar derken, ciddi yatırımlar yaparak, emeklilik günlerini garantiye almaya çalışan Burak Özçivit’in, aynı zamanda gayrimenkule yatırım yaptığı da biliniyor. Evcen ve Özçivit, ilerleyen zamanlarda Karan için de, gayrimenkul almaya hazırlanıyor.


Geçtiğimiz günlerde Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıyan Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti, oğulları Karan için alışveriş yaptı.

Ünlü çift, oğulları Karan ile ilgili sorulara, “Her geçen gün biraz daha büyüyor. Giysileri artık küçük gelmeye başladı, bizde kısa bir alışveriş yapalım istedik. Herşey gayet yolunda güzel gidiyor. Bu süreçte olabildiğince evde kalıp sosyal mesafeye titizlikle dikkat ediyoruz” şeklinde yanıt verdi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir