Fahriye Evcen: Burak harika bir baba!

Fahriye Evcen: Burak harika bir baba!

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ile birlikte Bebek‘te görüntülendi. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan çiftten Evcen, eşine “Burak harika bir baba” şeklinde iltifatlar yağdırdı.


Oyuncu Burak Özçivit, önceki akşam eşi Fahriye Evcen ile birlikte Bebek‘teki bir otelde akşam yemeği yedi. Mekana lüks marka araçları ile gelen ikili, soruları yanıtlarken keyifli halleri ile de dikkat çekti. Habertürk’ün haberine göre; Bodrum tatilinden dönen çift, “Çok güzel geçti. Bu ara dinlenme moduna geçtik. Ailecek gayet iyiyiz” dedi.

“ÇOK YENİ SAYILMAZ”


Aracının plakasının oğulları Karan‘ın adının baş harflerinden oluştuğu görülen Özçivit, “Çok yeni sayılmaz. Zaten diğer araçlarımızın plakası da aynı şekilde” açıklamasını yaptı.

“BURAK HARİKA BİR BABA”

Geçtiğimiz aylarda bir yaşına basan Karan bebek ile ilgili konuşan Fahriye Evcen, “Annelik çok güzel bir duygu. Gayet de iyi gidiyor. Tabii ki ilk zamanlar yorucu geçti ama şimdi çok güzel ve alıştık” şeklinde konuştu. Evcen, eşine “Burak harika bir baba” şeklinde iltifatlar yağdırdı.

“GÜNDEN GÜNE DEĞİŞİYOR”


Karan bebeğin kime benzediği konusunda yapılan yorumlara yanıt veren ikili, “Günden güne değişiyor, ne diyebiliriz? İnşallah sizlerin de çocuğu olduğu zaman anlarsınız” şeklinde konuştu. Setlere uzun süre ara veren Evcen, kariyeri hakkındaki sorulara ise yanıt vermedi.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir