Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da fedailer Hızır’ı kurtaracak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da fedailer Hızır’ı kurtaracak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 134. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. EDHO yeni bölümde, cezaevinde olan Hızır ve Haşmet için ölüm emri veriliyor. Hızır ve Haşmet’e cezaevinde saldırı düzenlenirken, Alpaslan ise dışarıda bu tuzağı bozmaya çalışıyor. Alpaslan, amcaları Hızır ve İlyas‘ı kurtarmak için fedailerin liderinden yardım istiyor. Alpaslan, Mesut’a yok etmek için kendisine yol göstermelerini istiyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 134. yeni bölüm fragmanı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 23 Nisan Salı ekrana gelecek olan 134. yeni bölümünden nefes kesen bir fragman yayınlandı. Yeni bölümde Hızır ve Haşmet cezaevinde öldürülmek isteniyor. Hızır, arkadan saldırdıkları Haşmet’i son anda uyararak hayatını kurtarıyor.

Hızır kendisine yapılan saldırıya karşı koymaya çalışırken, yeğeni Alpaslan ise fedailerin liderinden yardım istiyor. Alpaslan’ın ‘Bir şey yapmazsak içeride Hızır amcamı, dışarıda ise İlyas amcamı öldürecekler. Mesut’u nasıl bitireceğimin yolunu gösterin’ diyor.


HAŞMET HAİN ÇIKAN OĞLU İÇİN EMRİ VERDİ

EDHO son bölümde, İlyas’ın Akif’i vurmasından sonra Mesut operasyon emri verdi. Haşmet ve Hızır evlerinden yaka paça alındı. Haşmet ve Hızır tutuklanarak cezaevine konuldu. Diğer yandan ise Zeki ile iş birliği yapan kişinin kim olduğu ortaya çıktı.

Hızır ve Haşmet cezaevinde içlerindeki haini öğrendi. Haşmet’in oğlu Ferman’ın Zeki ile çalıştığı ortaya çıktı. Haşmet ise oğlu için ‘Başına bir mezar taşı dikin‘ diyerek ölüm verdi.

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir