Emre Kınay gazetecilerle tartıştı!

Emre Kınay gazetecilerle tartıştı!

Oyuncu Emre Kınay, dün akşam Cihangir‘de bir mekan çıkışı, “Saat 12’yi geçti niye hala mekandasınız?” diyen muhabirle tartıştı.

Oyuncu Emre Kınay, dün akşam yakın arkadaşları ve sevgilisiyle Cihangir‘deki bir mekanda yemek yerken görüntülendi. Emre Kınay’ın bulunduğu masada bir kadın arkadaşının yere düşmesini görüntüleyen Beyaz TV muhabirine “Neden çekiyorsun? Gelip yardım etsene, ayıptır, bana yapmayın. Düşen çekilir mi?” diyen oyuncu, “Biz içeri gelemiyoruz” cevabını aldı.

Emre Kınay, muhabirin, “Yasak var, siz içerdesiniz. Saat 12’yi geçti. Böyle bir durumda siz belediye başkanı olsaydınız izin verir miydiniz?” sorusuna ise şöyle cevap verdi:

Ne alakası var? Hesabı kapattım. Tuvalete gittim, geldim. Şimdi eve gidiyorum. Sana mı soracağım hangi saatte eve gideceğimi? Hangi sıfatla, sen kimsin? Sen basınsan polis çağır, şikayetçiyim. Sana mı soracağım?

Muhabirin, “Ben Beyaz TV’nin muhabiriyim” diye kendisini tanıtmasının ardından Kınay, “Ne yapmaya çalıştığının farkındayım ama bu maaşa yapılacak iş değil bu. Gel benimle çalış, bana kimse saat kaçta dışarıda olacağıma karışmıyor. Annem, babam karışmıyor” dedi. Olayın ardından her iki taraf da emniyete giderek, birbirlerinden şikayetçi oldu. Mekanı gece 12’den sonra açık tuttuğu için mekan sahibine ceza kesilirken, dükkan kapatıldı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir