Elçin Sangu’nun yeni projesi belli oldu

Elçin Sangu’nun yeni projesi belli oldu

Ünlü oyuncu Elçin Sangu‘nun yeni projesi belli oldu. ‘İyi Günde Kötü Günde‘ adlı dizide istediği başarıyı yakalayamayan güzel oyuncu, ‘9 Kere Leyla‘ filmiyle Netflix’te boy gösterecek. Elçin Sangu (Nergis), filmde zengin iş insanı Adem (Haluk Bilginer) ile aşk yaşıyor.

Star TV ekranlarında yayınlanan ‘İyi Günde Kötü Günde‘ dizisinde Ozan Dolunay ve Yasemin Allen ile başrolde yer alan Elçin Sangu, dizinin 6. bölümüyle final yapması nedeniyle üzüntü yaşamış ve kanalın dizinin arkasında durmadığından yakınmıştı. Sangu, Netflix’te gösterilecek olan Ezel Akay imzalı ‘9 Kere Leyla‘ filminde izleyici karşısına çıkacak. Elçin Sangu filmde usta oyuncular Demet Akbağ ve Haluk Bilginer’le başrolleri paylaşıyor. Fırat Tanış ve Alican Yücesoy’un da kadrosunda yer aldığı film 4 Aralık 2020 tarihinde Netflix’te olacak.

9 KERE LEYLA FİLMİNİN KONUSU NE?

Ezel Akay’ın yönettiği 9 Kere Leyla, zengin bir iş insanı olan Adem’in, genç sevgilisi Nergis ile birlikte olabilmek için eşi Leyla’dan ayrılmaya çalışmasını konu ediniyor. Adem (Haluk Bilginer), genç ve güzeller güzeli sevgilisi Nergis (Elçin Sangu) uğruna 20 yıllık karısı Leyla (Demet Akbağ)’dan boşanmayı kafasına koymuştur. Ancak Leyla ile olan evliliği doğal yollarla bir türlü sona ermemekte ve bu durum, Nergis ile olan yasak aşkını iyice içinden çıkılmaz hale getirmektedir. Zavallı Adem’in tek derdiaşk hayatı da değildir üstelik. Bir taraftan elindeki antik yazmaları almak isteyen karanlık Mahdum (Fırat Tanış) beyin, bir taraftan da kendisini deli gibi kıskanan beceriksiz avukatı Haris (Alican Yücesoy)’in başına açtıkları dertlerle uğraşmak zorundadır. Bir evlilik iki aşk üç bela Dokuz kere Leyla…

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir