Edwina Sponza ve İbrahim Kutluay tekrar ayrılık kararı aldı!

Edwina Sponza ve İbrahim Kutluay tekrar ayrılık kararı aldı!

Edwina Sponza uğruna eşi Demet Şener’den boşanan İbrahim Kutluay, sosyetik sevgilisine dönmemek üzere ilişkisine noktayı koydu.

Birlikte oldukları günden itibaren bir dargın bir barışık ilişkilerini sürdüren İbrahim Kutluay ile sosyetenin önemli isimlerinden Edwina Sponza, tekrar ayrılık kararı aldı. Takvim’den Ufuk Özcan’ın haberine göre; Daha önce onlarca kez ayrılıp barışan çiften İbrahim Kutluay, bizzat kendisi 1 Kasım 2020’de ayrıldıklarını açıklamış, fakat 30 Kasım 2020’de ise tekrar barıştıklarını ilan etmişti. Konuşulanlara göre çift, bu kez tekrar bir araya gelmemek üzere ilişkilerini kesin bitirdi. Dost bir şekilde ayrılık kararı alan İbrahim Kutluay, Edwina Sponza’nın evinde olan tüm eşyalarını da topladı.

Edwina Sponza uğruna iki çocuğunun annesi Demet Şener’den boşanan İbrahim Kutluay‘ın, bu kez ayrılıkta kesin kararlı olduğu öğrenildi. Demet Şener ile evliliğinden olan çocukları İrem ve Ömer ile her daim yakından ilgilenen İbrahim Kutluay, ayrılık sonrası ise çocukları ile kısa bir tatile çıktı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir