Eda Ece’den alkışlanacak hareket!

Eda Ece’den alkışlanacak hareket!


Fox Tv‘nin sevilen dizisi Yasak Elma’da Yıldız karakterine hayat veren oyuncu Eda Ece’den doğum gününde alkışlanacak hareket geldi.

Ünlü oyuncu Eda Ece, doğum gününde hayranlarından kendisine hediye göndermemesini istedi. Yasak Elma dizisindeki Yıldız karakteri ile gönüllerde taht kuran oyuncu, 20 Haziran’daki doğum günü için Türk Kanser Derneği’nde bir bağış kampanyası başlattı.

UMUT OLMALARINI İSTEDİ…

30 yaşına girecek olan Eda Ece, hayranlarından hediye yerine imkanları kısıtlı yetişkin ve çocuklara umut olmalarını istedi. Konu ile ilgili Instagram hesabından da paylaşımda bulunan oyuncu bu hareketiyle gönülleri fethetti.

İşte Eda Ece’nin o paylaşımı…

“Hepinize merhaba. Bu sene doğum günümde Türk Kanser Derneği’nde bir bağış̧ kampanyası açtım. Sevenlerimden ve yakınlarımdan, kanser tedavisi gören ve imkanları kısıtlı yetişkin ve çocuklara umut olmalarını istiyorum. Kanser tedavisi sürecinden geçmek yeterince zorken, bir de imkanlarınızın kısıtlı olması bu süreci çok daha zor yapıyor, lütfen desteğinizi esirgemeyin.

Kampanya doğum günü̈ tarihim olan 20 Haziran’a kadar açık kalacak. Gönlünüzden gelen neyse o az yada çok. Bunun ne kadar olduğuyla hiçbir ilgisi yok. Benimle beraber kanser tedavisi görenleri mutlu etmek isterseniz, çok sevinirim. İyi ki doğdun der annem ama benim doğmam değil önemli olan, bu hayatta birbirimize destek olmak. Kampanyanın linkini profilime bırakıyorum. Bağışta bulunan herkese şimdiden destekleri için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.”

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir