Ebru Şallı’dan kocasının eski eşine sert cevap!

Ebru Şallı’dan kocasının eski eşine sert cevap!

Sosyal medyada adeta lince uğrayan model Ebru Şallı‘nın, “Oğlum mutlu olmamı isterdi” sözlerine Uğur Akkuş‘un eski eşi Gonca Derin ateş püskürdü. Şallı, Gonca Derin’in paylaşımına sert yanıt verdi.

Ünlü model Ebru Şallı ve Harun Tan’ın 10 yaşındaki oğulları Pars, geçen nisan ayında vefat etmişti. Oğlunun yasını uzun bir süre kendisini dış dünyaya kapatarak yaşayan Şallı, zor günleri şimdiki eşi Uğur Akkuş sayesinde atlattı. Şallı, normalleşme adımlarıyla birlikte eşiyle moral tatiline çıkmıştı.

Çiftin tatile çıkması ise sosyal medyadan eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Şallı’nın mayolu pozlarından sonra sosyal medya kullanıcıları ünlü modeli adeta linç etmişti. Yapılan tüm eleştirilere uzun bir cevap veren Şallı dün, “Çok günah! Nedir bu düşmanlık? Ben her gün daha iyi olacağım. Çocuğumun istediğini yerine getireceğim” cevabını verdi.


“ÖLEN ABLAMIN VASİYETİYDİ”

Ebru Şallı’nın eleştirilere verdiği cevap daha sonra Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Derin’den tepki topladı. Derin, sosyal meyda hesabından, “Arkadaşlar hep mayoluyum diye eleştiriyorsunuz ama ölen ablamın vasiyetiydi. Marka olanlarla verdiği pozlar tamamıyla onun için… Canım ablam hep aklımdasın. Tövbe tövbe ya” şeklinde bir mesaj paylaştı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir