Ebru Şallı duygulandırdı! ‘Lütfen ağlamayın. Ponçiğim bizi izliyor’

Ebru Şallı duygulandırdı! ‘Lütfen ağlamayın. Ponçiğim bizi izliyor’


Demet ve Alişan ile Sabah Sabah‘ adlı programa röportaj veren Ebru Şallı, kendisine yapılan eleştirilere bir kez daha yanıt verdi. Destek mesajları karşısında ise duygulandıran bir paylaşım yaptı. Şallı, “Dualarınızı, güzel enerjilerinizi alıyorum. Ama lütfen ağlamayın. Ponçiğim bizi izliyor” dedi.

Eski manken Ebru Şallı, 9 yaşındaki oğlu Pars‘ı geçtiğimiz Nisan ayında kaybetmişti. Yaşadığı büyük acıdan sonra uzun bir süre ortalıkta görünmeyen Şallı, eşi Uğur Akkuş ile birlikte çıktığı tatilden paylaşımlar yapmış ve bazı takipçileri tarafından yoğun bir şekilde eleştirilmişti.


Kendisine yapılan eleştirilere bu kez bir televizyon programında yanıt veren Şallı, “İnsanlardan anlayış bekliyorum, destek olmalarını bekliyorum. Yaşanan çok kötü bir şey ve daha vicdanlı olmalıyız. Bunu yaşayan anne ve babalara destek olmalıyız çok büyük bir acı Allah kimseye yaşatmasın. Beni artık bu saatten sonra kimse kızdırıp üzemez” dedi.

Şallı, bu açıklamaları yaparken gözyaşlarına hakim olamazken röportajı izleyen Alişan ve Demet Akalın da duygu dolu anlar yaşadı.

DESTEK MESAJI YAĞDI

Bu açıklamasının ardından çok sayıda destek mesajı alan Ebru Şallı, sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı; “Dualarınızı, güzel enerjilerinizi alıyorum… Ama lütfen ağlamayın. Ponciğim bizi izliyor… Onu üzmeyelim… Ve o hep benimle benim meleğim, eşsiz kokusuyla, tılsımıyla .. Hepinizi çok seviyorum.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir