Ebru Şahin, sevgilisi Cedi Osman’dan ayrıldı mı?

Ebru Şahin, sevgilisi Cedi Osman’dan ayrıldı mı?

Milli basketbolcu Cedi Osman ile aşk yaşayan Ebru Şahin‘den şaşırtan bir hamle geldi. Güzel oyuncu, aktif olarak kullandığı ve sık sık da sevgilisiyle romantik paylaşımlar yaptığı Instagram hesabını kapattı. Ebru Şahin’in 14 Şubat’taki bu hamlesi, ‘Cedi Osman’la ayrıldığı için mi sosyal medyasını sildi‘ dedikodularına yol açtı.

Instagram hesabını kapatan Ebru Şahin‘in, Cedi Osman‘la ayrıldığı iddia edildi. Cedi Osman’ın da 14 Şubat‘a özel paylaşım yapmaması dedikodu kazanını kaynattı. Takvim’in haberine göre; Yazdan beri NBA’deki gururumuz Cedi Osman ile aşk yaşayan Ebru Şahin’den şaşırtan bir hamle geldi. Güzel oyuncu, aktif olarak kullandığı ve sık sık da sevgilisiyle romantik paylaşımlar yaptığı Instagram hesabını kapattı. Şahin’in 14 Şubat’taki bu hamlesi, ‘Cedi Osman’la ayrıldığı için mi sosyal medyasını sildi‘ dedikodularına yol açtı. Güzel aşkıyla sık sık paylaşım yapan yıldız basketbolcunun da Sevgililer Günü’ne özel paylaşım yapmaması iddiaları alevlendirdi. Herkes gözde çiftin ayrıldığını konuşurken Ebru Şahin‘in menajerinden şu açıklama geldi:

Sosyal medyasını kapatma nedeni ayrılık değil. Sadece bir süreliğine sosyal medya detoksuna girdi.‘ Uzmanlar da akıl ruh sağlığını korumak için belirli aralıklarla başta Instagram olmak üzere sosyal medya detoksu yapılmasını öneriyor. Bugüne kadar yerli ve yabancı birçok ünlü de sosyal medya detoksu yapmıştı.


Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir