Ebru Şahin reddetti, Zeynep Bastık 500 bin liraya ‘varım’ dedi

Ebru Şahin reddetti, Zeynep Bastık 500 bin liraya ‘varım’ dedi


Hercai‘nin yıldızı Ebru Şahin’in önerilen ücreti düşük bulduğu için reddettiği reklam teklifini, şarkıcı Zeynep Bastık kabul etti. Bastık‘ın reklam yüzü olacağı çorap markasıyla 500 bin liraya anlaştığı söylendi.

Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; ünlü bir çorap ve iç giyim markasının yeni sezonda reklam yüzü olması için Ebru Şahin‘e teklif götürdüğü ortaya çıkmıştı. ‘Hercai‘ dizisiyle ünlenen ve kısa sürede ücretini katlayan oyuncu, 500 bin liralık teklifi az bulup 1 milyon lira istemişti. Anlaşma sağlanamayınca yeni yüzler arayan marka, şarkıcı Zeynep Bastık ile el sıkıştı.

Ezhel’in “Felaket” şarkısına yaptığı cover’la ünlenen ve kısa sürede başarısıyla adından söz ettiren Bastık, markanın 500 bin liralık teklifini kabul etti. Bastık, üç aylık proje için anlaşma imzalayan genç popçu, hem markanın yeni yüzü olacak hem de reklam filmi için bir şarkı yapacak. Reklam jingle’ını yazıp, besteleyip söyleyecek olan şarkıcı, ardından reklam filmi çekimi için kamera karşısına geçecek. 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde “en iyi çıkış yapan şarkıcı” ödülünü kazanan Bastık, daha önce de reklam filmlerinde rol almış ve jingle’larını seslendirmişti.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir