Ebru Şahin, paylaşımı ile kafaları karıştırdı!

Ebru Şahin, paylaşımı ile kafaları karıştırdı!


Atv‘de ekrana gelen Hercai’nin Reyyan’ı Ebru Şahin’den sevgilisi Cedi Osman’a sitem yüklü paylaşım! Şahin, Instagram paylaşımı ile Cedi Osman’a mesaj mı veriyor? Paylaşımdaki fotoğraf karesi ve ‘Çünkü çok sıkıldım‘ notu ile kafaları karıştıran Ebru Şahin’in bu halleri acaba araya kara kedi mi giriyor sorularını beraberinde getiriyor.

Atv’nin fenomen dizisi Hercai’nin başrol oyuncusu Ebru Şahin ile basketbolcu sevgilisi Cedi Osman’ın aşkı doludizgin devam ediyor. Oynadığı dizide Reyyan karakteri ile ününe ün katan güzel oyuncu, dizi çekimleri için Mardin Midyat’ta bulunuyor. Şimdilerde Amerika’da olan ve Cleveland Cavaliers takımında forma giyen Cedi Osman ile Ebru Şahin’in arasına mesafeler girdi. Uzun süre yan yana gelemeyen ünlü çiftten Ebru Şahin, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafı ile dikkat çekti.


Sevgilisi Cedi Osman’a mesaj olarak yorumlanan paylaşıma güzel oyuncu, ‘Çünkü çok sıkıldım‘ notunu düştü. Ebru Şahin’in paylaşımındaki ciddi pozu ve notu dikkatlerden kaçmadı ve sevgilisine hem özlem hem de sitem duyduğu şeklinde yorumlandı.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir