Ebru Şahin 500 bin lirayı az buldu… Fiyatını ikiye katladı!

Ebru Şahin 500 bin lirayı az buldu… Fiyatını ikiye katladı!


Hercai‘ dizisiyle yıldızı parlayan Ebru Şahin, kısa sürede ekranların aranan oyuncuları arasına girince fiyatını ikiye katladı!

Basketbol yıldızı Cedi Osman’la ilişkisiyle de gündemde olan Şahin’e, ünlü bir çorap markası reklam yüzü olması için teklif götürdü.

Kampanya için 500 bin lira teklif edilen güzel oyuncu, rakamı az bularak 1 milyon lira istedi. Tek diziyle şöhreti yakalayan ve fiyatını milyon düzeyine çıkaran oyuncunun bu isteği marka tarafından kabul görmedi. Ebru Şahin’e 1 milyon lira vermek istemeyen marka, anlaşma masasından kalktı.

Cedi Osman’la Ebru Şahin’in aşkı tam gaz devam ediyor. Çeşme’de tatil yapan sevgililer önceki gün bir plajda görüntülendi. Haklarında çıkan aşk dedikodularını yalanlayan, ancak kısa bir süre sonra Çeşme’de el ele görüntülenen basketbolcu Cedi Osman’la oyuncu Ebru Şahin, tatillerine devam ediyor.

1 haftadır ilişki yaşayan sevgililer, önceki gün Fly-Inn Beach’teydi. Önce denize giren, ardından arkadaşlarıyla bir araya gelen Cedi Osman’la Ebru Şahin, keyifli sohbetin ardından localarına geçti. NBA’de forma giyen basketbolcunun yardımcısı, çiftin rahatsız edilmemesi için locanın önünde nöbet tuttu.Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir