Ebru Polat’tan bir itiraf daha: ‘Arkadaşım sevgilime sarkıntılık yaptı’

Ebru Polat’tan bir itiraf daha: ‘Arkadaşım sevgilime sarkıntılık yaptı’

Her sözüyle magazin gündemine bomba gibi düşen şarkıcı Ebru Polat‘tan bir itiraf daha geldi. Ebru Polat 2. Sayfa programında yaptığı açıklamada arkadaşının sevgilisine sarkıntılık yaptığını iddia etti.

Zaman zaman yaptığı cesur paylaşımlarla adından söz ettiren ve sosyal medyayı sık kullanan ünlüler arasında olan şarkıcı Ebru Polat, yayınladığı video ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Şarkıcı, sosyal medya hesabı Instagram‘da yayımladığı bir videoda takipçilerine bazı uyarılarda bulunmuştu.

Ebru Polat, “Dost deyip, arkadaş deyio sakın evinize kimseyi almayın arkadaşlar. Dost deyip evinize aldığınız insanlar, yarın kocanızı elinizden alırlar. Bilginiz olsun. Yaşanmıyor mu böyle örnekler; yaşanıyor. Evinize alıp yedirip içirdiğiniz insanlar arkanızdan dedikodunuzu yaparlar. Yılanlar uzakta değiller. Yılanlar hep yakınlarınızda. Siz gerekirse duvarla konuşun ama sırrınızı kimseye açmayın. Dost diye eve aldığınız insanlar, yarın kocalarınızı elinizden alır. Yılanlar uzakta değiller, hep yakınlarınızda. Affetmek Allah’a mahsustur. Size yanlış yapıldığında sakın affetmeyin” demişti.

Ünlü şarkıcının o sözlerinin altından ihanet çıktı. Ebru Polat 2. Sayfa‘ya yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Benim de başıma geldi. En yakın kız arkadaşım sevgilime sarkıntılık yaptı. Adam tersledi ben de gerekeni yaptım. Bazı insanlar enişteci olurlar. Senin kocan senin sevgilin daha tatlı gelir. Aman diyeyim dost diye bir şey yok!

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir