Ebru Polat: Kocalarınızı elinizden alır

Ebru Polat: Kocalarınızı elinizden alır

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Dost‘ deyip, ‘arkadaş‘ deyip sakın evinize kimseyi almayın. Bu insanlar yarın kocalarınızı elinizden alırlar, bilginiz olsun” ifadelerini kullandı. Polat‘ın yayınladığı video ile kime gönderme yaptığı ise merak konusu oldu.

Şarkıcı Ebru Polat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi. “Sizce haklı mıyım, haksız mıyım?” notuyla bir video yayınlayan Polat, “Dost’ deyip, ‘arkadaş’ deyip sakın evinize kimseyi almayın. Bu insanlar yarın kocalarınızı elinizden alırlar, bilginiz olsun” ifadelerini kullandı.

Ebru Polat, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Yaşanmıyor mu böyle örnekler? Yaşanıyor. Evinize alıp, yedirdiğiniz, içirdiğiniz insanlar arkanızdan dedikodunuzu yaparlar. Yılanlar uzakta değiller, yılanlar hep yakınlarınızda. Siz gerekirse duvarla konuşun. Affetmek Allah’a mahsustur, biz alt tarafı bir kuluz.

Bunu sakın unutmayın. Size yanlış yapıldığında sadece Allah affetsin, siz affetmek zorunda değilsiniz. Bekleyin sabırla, vakti geldiğinde gerekeni yaparsınız. Ki her şeyin vakti gelir. ‘Affettim‘ deyip bırakmayın, insanlar size rahat rahat hata yapamasınlar.

Ebru Polat‘ın yayınladığı video ile kime gönderme yaptığı ise merak konusu oldu.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir