Ebru Polat, arkadaşı Tolgahan Yıldız ile sevgili oldu

Ebru Polat, arkadaşı Tolgahan Yıldız ile sevgili oldu

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla sıklıkla gündem olan Ebru Polat, yakın arkadaşıyla yeni bir aşka yelken açtı. ‘En iyi sevgili arkadaştan olur‘ diyerek nasihat eden annesinin sözlerini dinlediğini söyleyen 37 yaşındaki ünlü şarkıcı, yakın dostu Tolgahan Yıldız ile sevgili oldu.

Ünlü şarkıcı Ebru Polat, önceki gün bir süredir aşk yaşadığı Tolgahan Yıldız ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi‘nde objektiflere takıldı. Ünlü şarkıcı, basın mensuplarına Acar’ı “Nişanlım” diye tanıtıp parmağındaki tektaş yüzüğü gösterdi. Polat, yakında Etiler’de bir güzellik merkezi açacağını da söyledi.

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz günlerde Acar’la fotoğrafını sosyal medyada paylaşmış ve daha sonra “Ailemden onay çıkmadı” demişti. Yeni sevgilisi hakkında bilgi veren Ebru Polat, “Uzun yıllardır tanışıyorduk. Annem hep derdi; ‘En iyi sevgili eski arkadaştan olur‘ diye. Bu sefer onun sözünü dinledim” ifadelerini kullanmıştı. Ünlü şarkıcı, oturdukları kafede bir ara aşka gelip sevgilisi Tolgahan Yıldız‘ı öpücüklere boğmuştu.

Daha fazla bilgi için aşağıdakı LİNK’i tıklayın

En son haberlerin ilk Size ulaşmasını istiyorsanız ‘t.me/turanhaber’ de abone olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir